Золото у Франції: українська легкоатлетка Бех-Романчук виграла черговий престижний турнір

2020-02-20 11:38

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук завоювала золоту медаль на турнірі серії World Indoor Tour в Льєвані (Франція).

Українка виступала в стрибках у довжину і показала результат 6,90 метра, який виявився недосяжним для суперниць. Другою стала нігерійка Есе Брумі (6,82 м), а в трійку увійшла Настасья Мірончук з Білорусі (6,59 м).

Варто відзначити, що Бех-Романчук з аналогічним результатом 15 лютого виграла турнір в Глазго. Це вже четверта перемога легкоатлетки у нинішньому сезоні. Вона лідирує в загальному заліку World Indoor Tour.

Особистим рекордом українки в приміщенні є стрибок на 6,96 метра, що стало світовим рекордом поточного сезону. Його Бех-Романчук зробила під час змагань у Польщі.

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!