“Зоря” у меншості завдала поразки “Шахтарю”

2021-03-01 11:37

У центральному матчі туру Української Прем’єр-ліги підопічні Віктора Скрипника (ФК “Зоря”), вирвали перемогу в компенсований час над “Шахтарем”.

До звітного протистояння безвиграшна серія “Шахтаря” в матчах із “Зорею” у чемпіонаті 3 гри. “Гірники” вийшли на поле рішуче налаштовані її перервати. Та зі стартовим пресингом гості впоралися спокійно і ближче до середини тайму перехопили ініціативу. Відмінні нагоди забити мали Вернидуб, Аллахяр та Гладкий, але Трубін у рамці воріт відіграв надійно.

Після перерви команди продовжили гру на високих швидкостях, обмінюючись небезпечними моментами. Емоції переповнювали, і після грубої гри Жуніора Рейса, підопічні Віктора Скрипника останню десятихвилинку догравали в меншості через вилучення Жуніньо. “Гірники” влаштували масований пресинг, але і з ним гості впоралися, організували стрімку контратаку й у компенсований час вирвали перемогу завдяки голу Іванісеня — 1:0.

У підсумку — клубна рекордна переможна серія “Зорі” продовжилася в чемпіонаті до 6 ігор, а “Шахтар” перервав серію без поразок, яка налічувала 23 матчі.

“Шахтар” залишився другим із 33 очками, а “Зоря” третя — 29 балів.

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!